Romantyczne czekoladki

Życie jest jak pudełko czekoladek- nigdy nie wiesz co Ci się trafi…- Forrest Gump.

Kocham ten cytat (i film) tak samo jak kocham czekoladę! :-D W każdej formie: na gorącą, lody, tabliczkę, trufle, pralinki, owoce w czekoladzie. Ahh.
Pudełko czekoladek budzi we mnie same pozytywne skojarzenia. Eleganckie, tajemnicze, pyszne! :-)
Coś tak dobrego wymagało uwiecznienia w miniaturze, w mojej biżuterii. :-D
Bransoletka świetnie dopełni codzienną kreację. Pasuje do sukienki, jeansów, nawet koszuli w kratę z czerwonymi albo brązowymi akcentami. Naszyjnik stworzyłam z myślą o osobach które cenią subtelność i delikatność. Malutka kokardka dodaje mu jeszcze więcej uroku!
Kolczyki są duże i wyraziste. Będą stanowić dosyć mocny akcent w naszej kreacji. Dla odważnych! ;-)

Romantyczne czekoladki bransoletka
czekoladki z modeliny.jpg (28) czekoladki z modeliny.jpg (30) czekoladki z modeliny.jpg (29) czekoladki z modeliny.jpg (27) czekoladki z modeliny.jpg (21) czekoladki z modeliny.jpg (20) czekoladki z modeliny.jpg (22) czekoladki z modeliny.jpg (23)Romantyczne czekoladki naszyjnik
czekoladki z modeliny.jpg (4) czekoladki z modeliny.jpg (8) czekoladki z modeliny.jpg (11) czekoladki z modeliny.jpg (10) czekoladki z modeliny.jpg (9) czekoladki z modeliny.jpg (17) czekoladki z modeliny.jpg (16) czekoladki z modeliny.jpg (26) czekoladki z modeliny.jpg (33) czekoladki z modeliny.jpg (14) czekoladki z modeliny.jpg (7) czekoladki z modeliny.jpg (2) czekoladki z modeliny.jpg (1)Romantyczne czekoladki kolczyki
czekoladki z modeliny.jpg (25) czekoladki z modeliny.jpg (24) czekoladki z modeliny.jpg (31) czekoladki z modeliny.jpg (34) czekoladki z modeliny.jpg (32) czekoladki z modeliny.jpg (19) czekoladki z modeliny.jpg (18) czekoladki z modeliny.jpg (35)PS. To była najbardziej smakowita sesja zdjęciowa! :-D Ciężko było wytrzymać, przy robieniu zdjęć… W sesji udział wzięły wyśmienite czekoladki z Karmello! Mmmm. Zaraz pęknę haha! ;-)

Dodaj komentarz