Kolczyki lody- na rozpoczęcie lata! :-)

Lato i wakacje zbliżają się wielkimi krokami!
Wiem, że zapewne niektórzy z Was są właśnie w środku sesji i nieprzychylnie będą patrzeć na te słowa ale to naprawdę już niedługo! ;-)
Zauważyłam, że im więcej mam lat tym rzadziej kupuję lody na patyku i częściej skłaniam się ku tym „na gałki” w ulubionych cukierniach lub takich zrobionych w domu (polecam z całego serca lodziarnię w Kamieniu oraz Consonni! ;-)). Mam jednak kilku faworytów w lodach „patykowych”- takie smaki dzieciństwa, które nigdy mi się nie znudzą. Np. kolorowy, tęczowy zapp od Algidy.
Poszłam przed wczoraj do sklepu po niego, a tu niespodzianka! Algida najwyraźniej przestała je produkować (powiedzcie, że to nie prawda! :-( )…
Wielbiciele „zappów” macie niepowtarzalną okazję nabyć ostatnie w moim sklepiku! ;-) Zapraszam po tamte i inne kolczyki lody- na rozpoczęcie lata! :-) :-)

Lody karmelowe zapp
kolczyki lody (20) kolczyki lody (19) kolczyki lody (18) kolczyki lody (16) kolczyki lody (17) kolczyki lody (15) kolczyki lody (11) kolczyki lody (9)Lody owocowe twister
kolczyki lody kolczyki lody (8) kolczyki lody (3) kolczyki lody (1) kolczyki lody (12)Lody z nadzieniem toffi nogger
kolczyki lody (5) kolczyki lody (6) kolczyki lody (10) kolczyki lody (2) kolczyki lody (4) kolczyki lody (13) kolczyki lody (14) kolczyki lody (7)

Dodaj komentarz